БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Дим
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Дим (Кліп)

Учасники гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» презентують нову чуттєву роботу під назвою «Дим», кліп до якої знімали на тих самих локаціях, що й відео «Зорі Запалали».

«Дим» є уособленням почуттів людей, які бережуть свою надію з усіх сил.

За словами музикантів, їм захотілось доторкнутись до емоцій, кадрів, естетики і всіх відчуттів, які ми бачимо у кліпі «Зорі запалали», тому виникла ідея зробити цю відсилку, і, відповідно, захотілось відзняти цю частину кліпу в тій же локації, з тими ж декораціями. Адже «Зорі запалали» є особливою роботою, яка сформувала для «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» певний образ. Дана композиція сподобалася величезній кількості слухачів, тому музикантам захотілося спробувати знову доторкнутися до таких самих емоцій.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Дим

Режисером кліпу «Дим» (до слова, так само як і з роботою «Зорі Запалали») виступив Владислав Разіховський.

«Це перший в історії «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» кліп, де та сама картинка, яку я малював собі в уяві, детально втілилася на екрані. Ось так все співпало – максимально чітко вдалося передати емоцію, головну думку і загальну ідею. Взагалі дуже рідко вдається так гармонійно поєднати пісню і кліп. Я щиро тішуся з того, що ми змогли відзняти й змонтувати саме таке відео. Дуже вдячний Владу за режисерську роботу», – Сергій Танчинець.

«Дим» вже доступний для прослуховування та завантаження на усіх музичних платформах, а кліп для перегляду на YouTube.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Дим
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *