БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Дим. Акустика
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Дим. Акустика (Кліп)

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентують акустичний варіант композиції «ДИМ» та анонсують міні-тур Україною з ексклюзивною акустичною програмою.

Прямо зараз ви можете послухати акустичну версію пісні «ДИМ», основна версія якої за 2 місяці набрала більше 6-ти мільйонів переглядів на YouTube. А також гурт анонсував, що у квітні 2024 вирушить у акустичний міні-тур Україною, під час якого шанувальники зможуть почути кращі пісні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у ексклюзивному виконанні зі симфонічним оркестром.

«Ми створили акустичний варіант композиції «ДИМ» та, разом із тим, будемо робити цілу акустичну програму найкращих своїх пісень, з якою поїдемо у тур Оперними театрами та Філармоніями найбільших міст України. Зустрінемось з вами у квітні 2024 року у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Івано-Франківську на особливих концертах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», – ділиться Сергій Танчинець.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Дим. Акустика

Зйомки відеороботи на акустичну версію відбувались у Португалії, паралельно зі зйомками основного кліпу ще влітку. Як і в основному кліпі на трек «ДИМ», у цій роботі також є відсилка до абсолютного хіта БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Зорі Запалали» (яка на цю мить набрала більше 55 мільйонів переглядів на YouTube), адже команда відтворила деякі кадри: те ж ліжко, яке стоїть на тому ж місці, що і 5 років тому посеред каміння у лісі та такий ж ракурс зйомки.

Акустична версія “ДИМ” вже доступна для прослуховування та завантаження на усіх музичних платформах. Кліп можна подивитись на YouTube.

Прямо зараз гурт знаходиться у світовому турі Північною Америкою та країнами Європи, а насолодитись ексклюзивним звучанням хітів та пісень, які знають та співають мільйони українців, ви зможете під час акустичного міні-туру гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вже у квітні 2024 року.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Дим. Акустика
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *