Без Обмежень – Буду з тобою
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Буду з тобою! (Альбом)

Всього лише чотири місяці роботи і вуаля – новий (або нульцевий, як висловився про нього Сергій Танчинець) альбом від «Без Обмежень» вже у мережі! Загалом свіжа платівка «Буду з тобою!» вмістила у себе сім основних треків і один бонус у вигляді пісні Миколи Мозгового, загальною тривалістю трохи менше тридцяти хвилин. Саунд-продюсер релізу: Артур Данієлян.

«Перша пісня альбому, як не дивно для квітня, але про листопад. Це метафора наших з вами життєвих ситуацій та взаємовідносин між чоловіком та жінкою, між людьми в цілому. За нею розташувалася найпотужніша за саундом та енергетикою композиція з усього альбому, власне, тому ми і вирішили назвати весь реліз на її честь – «Буду з тобою!». Це життєствердна пісня, написана у співавторстві з моїм другом Олегом Ходачуком і мені дійсно здається, що вона має припасти до смаку чи не кожному слухачу. Далі на слухачів чекає надзвичайно світла і тендітна пісня, яку ви, напевно що, чули не один раз, адже саме «Хочеш» стала першим оприлюдненим синглом з цього альбому. Вона писалася на кухні у затишній атмосфері, хоча там я пишу не багато своїх пісень – частіше вони пишуться на студіях, репетиціях, тощо. Наступну композицію ви могли почути ще років десять тому в альбомі Underground, але зараз нам захотілося до неї повернутися. Раніше вона називалася «Трек №4», а зараз отримала назву – «Моя країна». Вона описує все те, що ми з вами зараз переживаємо. Ми зробили у ній певні технічні аранжувальні деформації, від чого вона зазвучала набагато потужніше, по-новому. Продовжуємо шлях альбомом важливою для всіх нас піснею «Воля» – піснею про наші намагання бути сильними і самодостатніми людьми. Вона стала саундтреком українського фільму-детективу про події на сході України під назвою «Позивний Бандерас», який можна буде побачити восени цього року. Далі йде композиція «Хто я», присвячена нашим спортивним героям з параолімпійської збірної України, які прекрасно себе проявили на зимовій олімпіаді. Що стосується наступної композиції «До небес», то вона з’явилася вже наприкінці нашої роботи над платівкою. У цьому альбомі початково мало би бути сім треків, але нам таки вдалося гармонійно вплести її у реліз. І остання робота – наше бачення пісні геніального українського музиканта Миколи Мозгового, на мою думку, це найкраща пісня про любов, яку мені доводилося чути», – розповів про кожен з треків фронтмен «Без Обмежень».

Додамо, що від сьогодні (12.04.18) новий альбом «Буду з тобою!» доступний для прослуховування на SoundCloud, а вже за декілька днів має з’явитися і на всіх популярних сервісах із продажу музики.

Українська музика: Без Обмежень – Буду з тобою

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Сергій Римар says:

    Що тут можна сказати? Новий альбом Без Обмежень підтверджує тезу про те, що все геніальне є достатньо простим. Здавалося б, нічого надзвичайного у ньому немає, але ж чіпляє!

  2. Віка says:

    Мені дуже сподобався ритм,голос, і взагалом дуже подобається цей гурт і хай люди кажуть що він там На когось схожий це все пусте адже пісні їх беруть за душу і це найголовніше..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *