Без Обмежень – Буду з тобою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Буду з тобою (Кліп)

Зовсім нещодавно гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» презентував кліп до пісні «Воля», про який ми розповідали читачам «Нотаток», а сьогодні музиканти знову готові ділитися з поціновувачами своєї творчості черговою новинкою. Наразі колектив осучаснив відому історію Бонні і Клайда у своєму новому ролику до композиції «Буду з тобою». Над відео працювала творча команда українського режисера Влада Разіховського, який вирішив помістити у фокус роботи постаті коханців-злочинців, пригоди яких, із пострілами, пограбуваннями і рок-н-роллом, і нагадують образи легендарних злочинців.

«Ми тільки-тільки презентували кліп «Буду з тобою» і для нас це досить незвична робота, вона трішечки відрізняється від усього того, що ми робили раніше. Це така байкерська історія про закоханих людей, які грабують банки. Обіцяю, буде цікаво, подивіться обов’язково», – коментує лідер «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець.

Нагадаємо, що пісня «Буду з тобою» стала частиною четвертого студійного альбому «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» під однойменною назвою (2018), а кліп на неї – четвертою відеороботою гурту на його підтримку. Допрем’єрний показ ролика відбувся напередодні, у стінах кінотеатру Multiplex.

Але на цьому новини з табору колективу не завершуються. «І друга надважлива подія для «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» – це закінчення туру 18 грудня, Палац Спорту, місто Київ. Це подія, до якої ми йшли 20 років і до якої дуже ретельно зараз готуємось. Там буде велике масштабне шоу, що складатиметься з матеріалу альбому «Буду з тобою» і кращих пісень з попередніх трьох платівок. Ми всіх-всіх запрошуємо», – анонсував на завершення Сергій.

Без Обмежень – Буду з тобою

Без Обмежень у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *