Без Обмежень – Без неї ніяк
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Без неї ніяк (Кліп)

Без чого саме ніяк не можна обійтись у зйомках кліпу – без добрих друзів, мальовничної лісової локації чи без рудого кота, після перегляду нового відео гурту «Без Обмежень» на пісню «Без неї ніяк», чесно кажучи, не дуже то й зрозуміло, та й взагалі, сюжет нового ролику команди викликав у глядачів більше питань, ніж дав відповідей. Але саме такою була ідея даної роботи – створити таємничий кліп на одну з найпопулярніших пісень платівки «Дихаю тобою», який тематично продовжить задану у попередній музичній міні-стрічці «Зима» нестандартну тенденцію.

Режисером нового кліпу «Без неї ніяк» виступив Владислав Плеханов, другим режисером та за сумісництвом продюсером став Сергій Швець, оператор – Дмитро Пшец. Варто додати, що допомогу у написанні сценарію команді надала дружина лідера «Без Обмежень» Сергія Танчинця – Ганна Танчинець-Стефанська.

За словами Сергія, коли знімальна група та музиканти приступили до створення відео, ніхто з них на всі 100% ще не знав, чим закінчиться ця робота, та який фінальний результат вони отримають. «На самому початку зйомок ми мали під рукою лише обрану ідею та настрій, а також чітку впевненість у тому, що знімати простий форматний кліп нам явно не хотілося. Ми дуже любимо експериментувати. Можу сказати, що результатом кожен з нас лишився задоволеним, тож з подвоєним натхненням та мотивацією, одразу ж після прем’єри, ми приступили до створення нового матеріалу», – зазначив в анотації до кліпу «Без неї ніяк» фронтмен «Без Обмежень».

Відмітимо, що практично одразу ж після прем’єри нового ролика у мережі, відбулася його презентація в етері вітчизняного телеканалу української музики М2.

Вам також має сподобатись...

9 коментарів

 1. Наталя Богуш says:

  Який же ж хіт! Дівчата таке полюбляють. Та, думаю, і хлопаки також.
  Нароодиться йогоо серцебиттяя в ii долооньках…

 2. Ілько says:

  А без нееїїї ніяяяк, а без неїї ніяяяк… Ні, ну яя не можу, це ж треба було таку хітяру написати)) І як про неї люди раніше не дізналися? Ось вона, чарівна магія телевізора, яка лише за один виступ зробила гурт Без Обмежень улюбленцями публіки. Так тримати, хлопаки!

 3. ViraVira says:

  “Без неї ніяк” – це просто супер хіт)

 4. Андрій Переверницький says:

  Дуже радію що слухач дізнався про таких якісних представників новітньої української музики як гурт Без Обмежень. І сталося це до речі завдяки пісні Без неї ніяк! Отакот)

 5. Галинка says:

  Боже, чий це кицюнчик у кліпі “Без неї ніяк”? Так на мого схожий! Наче в дзеркало дивишся))

 6. Андрій Ольшанський says:

  Я одного не розумію, як Без Обмежень могли існувати з 1999 року, а я про вас дізнався тільки завдяки X фактору та пісні Без неї ніяк! Ви дуже круті, пацани, успіхів вам!?

 7. Gena Flentey says:

  “Без обмежень” – це ще один доказ на користь конкурсів…Дуже сильна група про яку взнала Україна…Це одна з найліпших груп в Україні котра нарешті займе своє достойне місце в нашій музиці…..До речі мені 56….згадав молодість…Дякую хлопці!

 8. Алексей says:

  Открещивался от рока всю сознательную жизнь, песня очень тронула. Мужики – не смейте останавливатся, у вас всё будет супер и действительно без обмежень. Такой красивый украинский с его произношением просто фантастика. И это русскоязычный украинец из луганской области.

 9. Настя Бєлова says:

  СТБ рулить однозначно. Дякую їм за те що в найперший раз мала нагоду послухати композицію “Без неї ніяк” та взагалі дізналася про існування анріал гурту “Без Обмежень”. Я маю грандіозну надію, що на цьому відкриття тільки розпочалися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *