Без Обмежень – 5 хвилин
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – 5 хвилин (Альбом)

Романтики з гурту «Без Обмежень» зовсім трохи не дочекалися Дня всіх закоханих для того щоб доповнити його власними тематичними саунд-треками, а натомість презентували свою нову платівку «5 хвилин» у соціальних мережах за два дні до свята, 12 лютого 2017 року. До свіжого альбому потрапило дев’ять нових композицій загальною тривалістю трохи більше 30 хвилин, включно з двома оприлюдненими раніше синглами «Тону» та «5 хвилин», один з яких і дав назву всьому релізу. Окрім того, до переліку треків увійшли дві спільні роботи – пісні «Доле моя» (feat Іван Леньо та Vroda) та «Ангели плачуть» (feat Ліля Ваврін), а також п’ять абсолютно нових композицій. Загалом альбом «5 хвилин» став третім повноформатним диском «Без Обмежень», слідом за лонг-плеями «Дихаю тобою» (2015) та Underground (2007).

«Студійна робота над альбомом «5 хвилин» була, беззаперечно, дуже цікавою та приємною, але забрала у нас чимало сил. З самого початку ми планували видати EP-реліз з 5-6 треків, та у ході роботи зрозуміли, що вже маємо достатньо матеріалу для цілого повноформатного диску. І хоча у платівці присутні фірмові для нас чуттєвість та глибокі тексти, вона характеризується новим, більш електронним звучанням, що є результатами нашої співпраці з відомим українським саунд-продюсером Артуром Данієляном», – розповідає лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Ну і звісно ж, прем’єра альбому не могла відбутися без закріплення нового матеріалу на живих концертах: вже 14 лютого у Рівному стартує великий тур «Без Обмежень», у рамках якого заплановано близько 15 концертів у різних містах України. Більше деталей та розклад романтичних рок-шоу, шукайте на сторінках гурту у соц. мережах.

Без Обмежень – 5 хвилин

Вам також має сподобатись...

7 коментарів

 1. Cleaf says:

  Насолоджуюсь абсолютно кожним треком! Без Обмежень, дякую Вам за цей бомбезний реліз!!!!!! ВИ ДІЙСНО НЕЙМОВІРНІ!!!!!! Це якесь суцільне задоволення!!! Я ніколи сам собі не зможу пробачити, якщо пропущу Ваш виступ…

 2. Tetna says:

  Такий проникливий,емоційний,відвертий альбом! Влучає прямісенько в серце. Це саме та музика, яка залишає по собі слід. Чекаемо вас у Вінниці!

 3. EvA says:

  Так тонко, точно и проникновенно рассказать о важных вещах, передать тоску и боль можно в одном случае – пропустив их через свое собственное сердце, такое могут не все. Гениально. Очень хорошее проницательное содержание, каждая отдельно взятая композиция имеет свою историю. Особенно «Най Би Вже Весна». Спасибо за хорошие впечатления, влюблена в Вас

 4. Hentaihunter says:

  Розкішні пісні, що проникають до серця. Особливо трек “Най би вже весна”. Звичайна людина наврядче зможе написати такі текста. Якихось п’ять хвилин і вже зовсім нічого не можна повернути… Робіть надалі, робіть більше, робіть частіше.

 5. ZheGal says:

  Скажу так – сподобався однозначно менше попереднього альбому, але вцілому досить не пагано. Єдине, чого хотілося би змінити в музиці – додати трохи більше агресивності гітарі, адже інколи її неймовірно не вистачає у записі.

 6. Ліхтарник says:

  Чи не занато попсовим це все виглядає? А як же рок-н-ролл і все таке? Здається, Іх-фактор таки по маленьку проявляється у вигляді якоїсь проекції на майбутню творчість своїх учасників. У всякому випадку ситуація з Без Обмежень підштовхує до таких роздумів. Адже до цього були Еполети, Біла Вежа та інші…

 7. Катерина Щеглівська says:

  Дуже сподобалося! Мені подібні аранжування дуже імпонують, тому забрала абсолютно всі пісні альбому до свого плей-листа! Бажаю хлопчикам з Без Обмежень ніколи не зупинятися і творити, творити, творити!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *