БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – 24/02
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – 24/02 (Кліп)

«24/02» – нова робота від гурту «Без Обмежень», назву якій дала трагічна для України дата, дата початку повномасштабної війни. Цей день назавжди поділив життя кожного українця на «до» та «після».

Режисурою кліпу «24/02» займався Артем Григорян, а у ролі співрежисера виступив фронтмен «Без Обмежень» Сергій Танчинець. Співак розповів, робота над кліпом стала своєрідним поверненням до умовного «минулого життя», зі всіма його трохи призабутими аспектами – підготовкою світла, технічними нюансами, мейком… І все це сприймалося досить дивно, з урахуванням ситуації сьогодення.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – 24/02

Деякий час після початку військового вторгнення росії на територію України, Сергій не міг писати нові пісні. Окрім того, що у такий важкий час просто не «писалося», учасники гурту «Без Обмежень» активно волонтерили, давали концерти, зокрема для українських військових. Словом, вільного часу було обмаль. Але ця важлива пісня все ж таки з`явилася на світ, а коли вона тільки-но була дописана, немов відчувши, Сергію зателефонував Артем Григорян та поділився ідеєю кліпу. До запропонованого задуму відео, пісня пасувала ідеально.

«Від композиції «24/02» я хочу єдиного – аби кожен, про кого вона написана, почув її!» – каже лідер «БО».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – 24/02

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *