BeTwins – Зручні мішені
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

BeTwins – Зручні мішені (Сингл)

Сестри-близнючки Тома та Іра Бутко, разом із іншими музикантами гурту BeTwins завершили студійну роботу над новим синглом своєї дискографії під назвою «Зручні мішені», презентувавши її результати у мережі. Зазначимо, що найуважніші прихильники формації вже мали змогу ознайомитись з новою композицією, а точніше з її «живою» версією, адже трохи раніше, на початку травня, BeTwins презентували в Інтернеті офіційне live-відео до згаданої пісні. Ознайомитись із цим роликом ви також можете трохи нижче.

Уявіть, робота над сьогоднішньою новинкою тривала цілих дев’ять місяців! Кожен з учасників BeTwins на самісінькому початку роботи над треком чітко розумів, що на них очікує справжнє музичне випробування. І так склалися обставини, що це успішно подолане випробування стало останнім бар’єром для сьогоднішнього сталого складу гурту – вже у вересні поточного року BeTwins має постати перед меломанами в оновленому вигляді.

«Я складаю зброю. Щодня. Бо якщо йти із закритим забралом або в оточенні власних драконів, мало шансів побачити іншого, по-справжньому роздивитись його красу або його біль. Тобто, неможливо Любити, не склавши зброю…», – говорить Тома Бутко, автор і вокаліст групи BeTwins.

Над треком працювало багато талановитих людей: музику написав Геннадій Сидоров, арт-студія «Кофеїн», слова – Тома Бутко. Накопичення матеріалу і запис здійснив Олексій Drizzit, Evrovox і Repa. Над аранжуванням та зведенням чаклували «звукомаги» – Євген Кобзарук, студія «211» і Євген Крутоголов, колишній бас-гітарист BeTwins. Мастеринг пісні зробив саунд-інженер і продюсер Віталій Телезін, відомий співпрацею з «Океаном Ельзи», «Ляпісом Трубецьким» та багатьма іншими музикантами.

На останок додамо, що саме на вересень поточного року заплановано реліз нового студійного міні-альбому BeTwins, що складатиметься з п’яти композицій, включно із «Зручними мішенями» та згадуваним нами раніше треком «Згадуй, маленька, хто ти». Окрім того, музиканти планують випробувати новий склад, так би мовити, у бою, відігравши декілька живих концертів-презентацій. Слідкуйте за новинами!

українська музика


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *