BeTwins – Згадуй, маленька, хто ти
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

BeTwins – Згадуй, маленька, хто ти (Сингл)

Музиканти столичного інді поп/рок гурту BeTwins, заснованого двома сестрами-близнючками Томою та Ірою Бутко, у своєму новому авторському синглі «Згадуй, маленька, хто ти», вирішили нагадати слухачам про те, що світло можуть вимкнути щохвилини. Причому зовсім не обов’язково, що це буде наше домашнє світло у прямому значенні слова, ні, тут скоріше мова піде про світло внутрішнє, яке може на деякий час тьмяніти, лишаючи нас на одинці зі своїм внутрішнім голосом. Запис, зведення та аранжування нової експресивної композиції здійснені в арт-студії «Кофеїн».

Як зазначає одна з близнючок гурту BeTwins Тома Бутко, твір «Згадуй, маленька, хто ти» є пульсацією голосу душі, який починає все гучніше та гучніше звучати в моменти, коли символічна темрява спокутує наше буття. Цей голос може торочити нам про суцільний негатив, безальтернативну самотність та фактичну безвихідь, але в будь-яких ситуаціях ми маємо навчитись мужньо сприймати такі удари, тримаючи в рукаві власні контр-козирі. «Можна єдиним влучним пострілом вимкнути таке важливе колись світло. І тоді шляху назад вже може і не трапитись. Але завжди є шанс згадати – задати хто ти, зберігши своє світло та світло ближнього», – йдеться в анотації.

Студійна новинка «Згадуй, маленька, хто ти» увійде до списку композицій майбутнього міні-альбому дівчат та їхніх музикантів. Наразі вже відомо, що майбутній EP-реліз носитиме назву «It’s f#ckin’ real LIVE», та має з’явитися у мережі ближче до серпня 2016 року, а вже у вересні BeTwins планують відіграти великий сольний концерт у Києві, наживо презентувавши публіці новий матеріал.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *