BeTwins – 152
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

BeTwins – 152 (Відео)

Нове офіційне live-відео від сестер Томи та Іри Бутко під назвою «152», створене в рамках їхнього музичного проекту BeTwins, вже очікує на вашу увагу та відгуки! Зйомки ролику відбувалися в одному з київських торгівельних центрів, у локації T shaped crew, яку знімальна група та музиканти спеціально орендували для візуалізації свого нового треку. Над відео працювала команда спеціалістів на чолі з Олександром Житком та Олександром Радужаном, а зі звуком на майданчику чаклували Олександр Желтенко та Сергій Шагдамов.

Як розповідає одна з сестер BeTwins Тома Бутко, для цієї композиції фактично не могло бути іншої назви, адже вона буквально пульсує у темпі 152. «У цієї пісні довгий старт і визрівання, а цей live – хороша, на мій погляд, форма вираження її заряду. Я навіть не знаю, що ще можна додати, бо єдине, що можна зробити – це подивитись і послухати, а далі вже буде видно», – каже Тома.

Головна ідея нової пісні «152» – це заклик сміливо занурюватись у самопізнання, знаходити абсолютну внутрішню гармонію, пройшовши крізь найтемніші закутки підсвідомості, а також вміння співіснувати у мирі зі своїм внутрішнім я. Адже й дійсно, тільки людина, що має зовнішню та, що найголовніше, внутрішню злагоду, здатна акумулювати її на своїх близьких та рідних людей, кохати і бути коханим.

На останок варто додати, що композиція «152», так само як і її попередниці, про які ми свого часу вже згадували на сторінках «Нотаток», увійде до першого міні-альбому BeTwins під назвою It’s f#ckin’ real Live, роботу над яким планують закінчити до кінця осені. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *