Ben Obert - Сховище поранених сердець
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ben Obert – Сховище поранених сердець (EP + кліп)

Молодий гурт Ben Obert представив на розсуд меломанів свій дебютний ЕР «Сховище поранених сердець» та кліп до однойменної титульної композиції.

До складу колективу входять гітарист/вокаліст/автор пісень Ярослав Корнєв, барабанщик Тарас Кушмирук і басистка Ірина Лазоренко. Гурт намагається експериментувати зі звуком і стилями і не прив’язується до конкретного жанру. Загалом Ben Obert прагне транслювати своє життя і свій досвід через музику. Учасники надихалися творчістю таких митців, як «Димна Суміш», «Бумбокс», Cleopatrick, Nothing But Thieves, Linkin Park, Highly Suspect, Royal Blood, 21pilots.

Ben Obert - Сховище поранених сердець

Міні-альбом Ben Obert під назвою «Сховище поранених сердець» було оприлюднено 13 січня 2023 року. Платівка вмістила у себе чотири пісні: однойменну «Сховище поранених сердець», «Дорога», «Гавань» і «Між датами».

Усі композиції, окрім «Сховища», були написані до повномасштабної війни і мають схожий посил. Це екзистенційна фрустрація, відчуття віддаленості від своїх ідеалів, обмеженості в ресурсах і часі на шляху до цілей та великій кількості перешкод, водночас тепло надії, яка є в кожній людині навіть у моменти найтяжчих криз, і підтримка близьких і коханих людей.

Ben Obert – Сховище поранених сердець (EP)
Музичні платформи


Пісня «Сховище поранених сердець», хоч і написана під час війни та про відчуття війни, все одно пронизана схожими переживаннями: страх, відчай, але вже не філософські, а конкретні, фізичні, загрозливі. Їх точно відчував кожен, хто чув сирену хоча б один раз, тому в композиції був використаний цей звук, оскільки саме він асоціюється з жахом війни. Але головна думка «Сховища» не про це. Вона про те, що не дивлячись на події останнього півріччя, не дивлячись на найгірші страхи, які може мати людина (страх за життя себе та близьких), українці все одно тримаються духом та перемагають.

Як сирена є знаком, що час іти в укриття, так вона як символ війни кличе кожну людину, весь народ до свого “сховища”: безпечного місця, де ми зберігаємо всі наші найцінніші спогади та думки, наших близьких, у тому числі тих, хто вже не з нами, і це сховище є не менш цінним, ніж наші підвали та інші укриття.

Ben Obert – Сховище поранених сердець (Кліп)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *