Ben Obert - День нових мелодій
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ben Obert – День нових мелодій (Відео)

Сингл «День нових мелодій» від гурту Ben Obert – пісня про відчуття розгубленості та надії, під яку хочеться танцювати.

10 березня 2023 року столичний альтернативний рок-гурт Ben Obert презентував свій перший сингл після видання дебютного міні-альбому близько двох місяців тому. Колектив підкріпив його відео-супроводом, який є практично повноцінним мінімалістичним кліпом.

Сингл розкриває приховану тривогу, страх опинитися в пастці постійної внутрішньої боротьби та щодо майбутнього.

Цей трек є надто веселим та рухливим, як для типових пісень про переживання війни, але водночас легким і поетичним за своїм текстовим наповненням, порівняно з піснями, які покликані піднімати дух слухача чи висміювати ворога.

Ben Obert - День нових мелодій

Ось що кажуть учасники гурту про цей реліз:

«Перші місяці чи навіть перші півроку після початку повномасштабної війни росії проти України були для нас періодом максимальної сконцентрованості. Нами керувало бажання вижити, врятувати себе, близьких, свою державу. Коли російські війська відступити з-під Києва та північних областей і ми нарешті дозволили собі трохи видихнути, з’явився час подумати над станом речей, над майбутнім, і, на жаль, ці роздуми не принесли нічого хорошого: розуміння, що наша держава все ще бореться за своє існування, люди так само в небезпеці. Моменти між повітряними тривогами віддалилися в часі, та іноді здається, що взагалі зникли. Але навіть коли немає безпосередньої небезпеки, коли вдається відволіктися, в повітрі відчувається стиснутість, кліщата невидимої несвободи. Усі ми незалежно від того, де перебуваємо, НЕ можемо без болю ворушити свої спогади. Планування свого життя в довгостроковій перспективі більше не є опцією для українця. Ми не можемо просто так робити великі покупки, подорожувати, спокійно взяти домашнього улюбленця. Також не дивлячись на те, чим кожен із нас може допомогти, залишається відчуття індивідуальної безпомічності. Основний риф пісні,її швидкий темп і деяка піднесеність – це відчуття птаха, який стрибає по великій клітці в пошуках виходу, вже розуміючи, що він перевірив усі місця в ній. Але також цей сингл про іраціональну надію, яка витягує тебе з пітьми цих думок і дає сил продовжувати».

Ben Obert – День нових мелодій
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *