BEDA – Воїн
Електронна музика, Матеріали, Релізи

BEDA – Воїн (Сингл)

Молода українська виконавиця Ольга Беда, родом із Луганської області, нещодавно заснувала власний електро-поп проект під назвою BEDA та презентувала у мережі перший створений у його рамках сингл. Дебютний трек формації отримав назву «Воїн» та був записаний на відомій столичній студії Revet Sound у Сергія Любинського. Робота над композицією офіційно стартувала близько року тому і весь цей час пісня видозмінювалася, модернізувалася та доходила до свого фінального вигляду.

«Загальна ідея всієї моєї музики – це добро і радість життя! Я сама з Луганської області і останні події у нашій країні дали мені відчутний поштовх для створення музичного проекту BEDA. За його мету було взято прагнення частіше наводити людей на думку, що життя прекрасне не дивлячись ні на що, і що б там не трапилось, треба знаходити час для веселощів, адже без цього дійсно важко», – прокоментувала «Нотаткам» свою першу роботу Ольга.

Вже зовсім скоро, наприкінці серпня або ж на початку вересня, має побачити світ і дебютний EP-реліз проекту BEDA, який зможе ще ближче познайомити вітчизняних меломанів з проектом дівчини, ще яскравіше змалювавши для публіки його ідеї та загальну концепцію. Слідкуйте за новинами та не пропустіть прем’єри!

українська музика


BEDA – Воїн

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *