Beast Riders – Ти Мій Ангел
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Beast Riders – Ти Мій Ангел (Сингл)

Свіжий студійний сингл «Ти Мій Ангел» від львівського гурту Beast Riders – це класична харизматична балада, виконана у характерній глем-метал стилістиці. Нова композиція стала першим офіційно оприлюдненим треком західноукраїнської команди після участі їхнього вокаліста Назара Бецеля у цьогорічному сезоні вокального шоу «Голос Країни».

Нагадаємо, що телевізійна історія рок-музиканта Назара Бецеля, незмінного лідера Beast Riders, закінчилась на стадії півфіналу шостого сезону телешоу «Голос Країни», та багато у чому змінила звичне життя молодого співака. Окрім численної кагорти нових прихильників вокального таланту Назара, він також отримав чимало нових слухачів для своєї команди та ще один, значно важливіший дивіденд – прощення від власного батька. Тарас Бецель, священик зі Львівщини, який раніше не підтримував захоплення сина музикою, приїхав на зйомки шоу для того, щоб висловити Назару свою підтримку та благословити його подальшу участь у команді зіркового тренера Потапа.

Нову композицію «Ти Мій Ангел» учасники Beast Riders декілька днів тому поширили у популярних соціальних мережах та пообіцяли невдовзі порадувати слухачів своїми наступними прем’єрами. Для того щоб не пропустити подальші новинки рокерів, долучайтесь до їхніх офіційних сторінок в Інтернеті.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *