Be My Guest – Залежність
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Be My Guest – Залежність (Кліп)

От ми з вами, здається, і дожили до того моменту, коли в українську музику все частіше і частіше починають вкладати гроші та розглядати її як предмет комерційного інтересу. Цей процес є природнім та вже давно встиг стати актуальним у більшості європейських і не тільки країн. А от чи виграє від цього українська рок-музика, чи втратить свою самобутність – питання, відповідь на яке зможе дати лише час. Наразі чітко зрозуміло лише одне – українські музиканти отримують все більше і більше шляхів для свого розвитку та професійної самореалізації і це, безперечно, позитивний момент.

Саме такий набір творчих інструментів нещодавно отримала у своє розпорядження одеська рок-команда під назвою Be My Guest, яка, щоправда,останнім часом все частіше знаходиться по роботі у столиці України, адже за їхнє продюсування взявся продюсерський центр компанії «Концерт-Квартал» – підрозділ студії «Квартал-95». Саме за сприяння «Кварталу» нещодавно світ побачив новий офіційний відеокліп BMG на україномовну версію пісні «Залежність», а трохи раніше, у травні, музиканти оприлюднили разом із відео її першу англомовну варіацію під назвою Addiction. Режисером свіжого ролику виступив Радислав Лукін, в активі якого значиться близько тридцяти кліпів за останні півтора року, більшість з яких було відзнято для відомих поп-виконавців та колективів, а візуальний стиль виконавців підібрав стиліст Слава Чайка, знаний, поміж іншого, своєю роботою над образами Hardkiss. Зйомки міні-стрічки проходили цією весною в ангарі Ленкузні на київському Рибальському півострові. Варто додати, що автором англомовного тексту виступила Анастасія Чеміріс, а переклав його рідною мовою вокаліст Be My Guest В’ячеслав Пітак.

Зазначимо, що команда Be My Guest аж ніяк не збирається скидати обертів своєї творчої діяльності – днями колектив завершив зйомку ще одного офіційного відеокліпу, а також продовжує активно працювати над майбутнім повноформатним альбомом на столичній студії Bobina Records. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *