Basement Voice - Йди до мети
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Basement Voice – Йди до мети

Альтернативний рок-гурт Basement Voice представив на розсуд широкого загалу свій дебютний офіційний відеокліп, знятий до композиції «Йди до мети», що була презентована раніше у якості першого синглу молодого колективу. Дана пісня для зйомок була обрана не випадково, адже учасники гурту присвятили своє перше відео людям, причетним до героїчних подій на революційному поприщі по всій Україні, а також пам’яті всіх полеглих у цій надважкій компанії. Притаманний дух боротьби і головна ідея, що полягає у заклику ніколи не здаватися під час правої справи, зробили вищезазначену композицію дуже актуальною і доцільною сьогодні.
Автором втілених у кліпі образів, загальної ідеї, а також режисером-оператором відео виступив Ярослав Урбан, а головну чоловічу роль нової відеороботи виконав Олександр Міщук за допомоги граційних сестер Стальчук з шоу-балету «Ілюzіон». Загалом над роликом «Йди до мети» працювала досить велика і дружня команда, кожному члену якої учасники Basement Voice висловлюють щиру подяку.
У минулому 2013-му році, хлопці з гурту Basement Voice багато і плідно працювали на творчій ниві, резутатом чого стали видання дебютного синглу і кліпу «Йди до мети», напрацьований новий музичний матеріал, а також безліч живих концертів, що відбулися в містах України і у її революційному серці – столичному Майдані Незалежності. Щодо року прийдешнього, то саме на час його панування музиканти поставили собі за мету запис і видання дебютного повноформатного альбому, тож слідкуйте за новинами від гурту.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Basement Voice, Basement Voice – Йди до мети, гурт Basement Voice, кліп Basement Voice – Йди до мети, йди до мети, 2014, новий кліп Basement Voice

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *