Барахта – Вже нема
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Барахта – Вже нема (Сингл)

Для того щоб початок вашого робочого тижня став хоча б трохи приємнішим та світлішим, хлопці з гурту «Барахта» підготували для вас ранішню музичну прем’єру у вигляді свого нового студійного синглу під назвою «Вже нема». Записували свій новий трек учасники столичного гурту на студії звукозапису FDR.

За словами вокаліста «Барахти» Дмитра Мельника, нова пісня «Вже нема» являє собою цілу музичну трагедію двох людей, сповнену сексуальності, зухвалості, зайвих амбіцій та понівечених почуттів. Адже коли хоча б один учасник закоханої пари починає максимізувати своє життя, фактично намагаючись стрибнувши вище голови, такі дії неодмінно негативно позначаться на вибудуваній сімейній гармонії. «Тож любіть, будьте коханими і намагайтеся при спілкуванні зі своєю другою половинкою виключити схожі на «Вже нема» фрази зі свого словникового раціону», – побажав слухачам Дмитро.

Нагадаємо, що якщо після прослуховування нового твору «Вже нема» або будь-якої іншої композиції з репертуару «Барахти», у вас з’явилися коментарі, не соромтеся залишати відгуки та побажання на сторінках офіційних спільнот гурту у соціальних мережах ВКонтакті та Фейсбук та слідкуйте за подальшими новинами від поп-рокерів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *