Barahta – Вже нема
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Barahta – Вже нема (Кліп)

До вашої уваги музично-кінематографічна історія кохання під назвою «Вже нема» від гурту Barahta. Зйомки відбувались 5 днів в різних містах України та на «іншій планеті». Учасники гурту зізнаються, що ідею відзняти кліп на «Вже нема» виношували цілий рік, обравши за основу історію, яка буде близька багатьом, хто коли-небудь втрачав своє кохання. У центрі подій кліпу знаходиться двоє закоханих людей, один з яких починає максимізувати життя, намагається стрибнути вище своєї голови, увірватись у новий кращий світ, покинувши свого партнера. Основана ідея даної роботи – заклик цінувати та берегти, щоб потім не жалкувати про втрачене.

«Ця життєва історія вже давно знайшла відгук у наших слухачів, тому ми не змогли залишити її не екранізувавши. Ми довго шукали одну із локацій. Але коли всією знімальною командою знайшли те, що треба, в нас з’явилась кодова назва «Марс». Ми залазили на недобудований міст у темряві, їздили різними містами і добряче обгоріли на сонці в пустелі. Всі працювали на дному диханні, як один злагоджений механізм. Нам дуже пощастило з командою», – коментує фронтмен гурту Barahta Дмитро Мельник.

Режисером відео виступила Ксенія Шадурська, з якою Barahta раніше вже працювали над екранізацією композиції «Не Спи». Наразі від попереднього відвертого відео не залишилось і сліду, а нова відео-історія вийшла зовсім іншою – романтичною, але «з присмаком попелу».

Окрім Ксенії Шадурської (ідея та сценарій, режисура, режисура монтажу), над кліпом «Вже нема» працювала величезна команда спеціалістів, серед яких – Антон Пожидаєв (оператор, кольорокорекція, режисура монтажу), Денис Давідович, Юрій Мінзов (оператори квадрокоптера), Ксенія Воробей (продюсер кліпу) та багато інших.

Barahta – Вже нема

Barahta у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *