Барахта - Це наше життя (Сингл)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Барахта – Це наше життя (Сингл)

Днями учасники молодого столичного поп-рок гурту «Барахта» оприлюднили у мережі Інтернет свій новий студійний сингл під назвою «Це наше життя». Ця робота є однією з перших студійно записаних композицій, які трохи згодом увійдуть у дебютний повноформатний альбом колективу, над яким хлопці наразі активно працюють. Серед раніше оприлюднених пісень «Барахти» варто виділити трек «Давай вставай», який вже встиг полюбитись багатьом меломанам України та по праву стати у свій час одним із гімнів Євромайдану. Додамо, що на цю революційну композицію було також відзнято відеокліп, про який ми згадували на нашому сайті раніше.

Повертаючись до новопредставленої композиції, варто зазначити, що робота над нею проходила на студії звукозапису FDR. За словами вокаліста «Барахти» Дмитра Мельника, у пісні «Це наше життя» розповідається про звичне буденне існування, з аспектами якого кожен з нас стикається кожного дня, і на прикладі якого музиканти прагнули передати слухачу свій оптимізм і щиру віру у краще майбуття. «Ліпші часи обов’язково настануть! За чорною смугою завжди слідує біла, а за вікнами завжди можна побачити весну, якщо дуже цього захотіти. Мені здається, що сьогодні багатьом людям бракує справжньої віри, тому ми у своїй творчості будемо намагатися максимально надихати людей», – розповів він в одному зі своїх інтерв’ю.

Тож слухайте, оцінюйте, залишайте ваші коментарі щодо свіжої пісні «Це наше життя» на офіційних сторінках гурту у соціальних мережах та слідкуйте за новинами від молодого і перспективного колективу.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/207429424″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *