Barahta – Не спи
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Barahta – Не спи (Сингл)

У найперший день весни поточного календарного року, романтики з гурту «Барахта» діляться зі слухачами своїм новим авторським синглом «Не спи», який мотивує моломанів «дивитись глибше та відриватись від землі». Свіжа музична пігулка від сонливості дозволяє подивитися на гурт під оновленим світлом, зважаючи на незвичне та у дечому навіть експериментальне аранжування треку. Саунд-продюсером синглу виступив Олександр Писарчук, знаний за попередніми пісенними роботами гурту Barahta («Давай вставай», «Моя», та «Скажи мені»).

«Працюючи на студії над фінальним варіантом пісні, ми раптом зрозуміли, що це все абсолютно не те, до чого ми йшли попередній місяць. В результаті, ми почали обмінюватися різними ідеями і наш барабанщик Євген Пічугін запропонував цікаву ідею, а головне, не властиву гурту раніше. І в цьому головний парадокс! В останній момент ми не побоялися прийняти рішення та кардинально змінити пісню. Скажу, що ми самі були здивовані від такого повороту, але пісня нам сподобалась саме в такому вигляді, бо вона зазвучала «гіпнотично» та передала всю суть», – зазначає фронтмен гурту Barahta Дмитро Мельник.

Додамо, що гіпнотична новинка під назвою «Не спи» просто не могла залишитися звичайним синглом, та вже найближчим часом отримає візуальне втілення. Зокрема нещодавно у соціальних мережах було оголошення про завершення зйомок нового кліпу, підтвердженням чого стала пікантна фотокартка лідера «Барахти» разом з напівоголеною дівчиною.

Barahta – Не спи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *