Barahta – Не спи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Barahta – Не спи (Кліп)

Головний режисер розважальних телешоу «Україна має талант. Діти» та «Х-фактор» Ксенія Шадурська відзняла зовсім не дитячий кліп для поп-рокерів з гурту Barahta: нове відео «Не спи» вийшло сповненим еротизму, відвертості та пристрасті. Оператором сьогоднішньої новинки виступив Дмитро Пшець.

У свіжому кліпі «Не спи» знімальна група вирішила символічно втілити за допомогою образів семи героїнь сім основних біблійних гріхів. Зокрема фіналістці «Х-фактору» Аліні Паш випало демонструвати у кадрі корисність, двократній чемпіонці України з бодібілдингу та фітнесу Юлії Гладкій – гординю, Олені Літовці – лінь, Вероніці Ігнатенко та Лілії Слоневській дісталася заздрість, Дар’ї Манько – гнів, а Ганна Скиба мала персоніфікувати хтивість.

«Людські гріхи – це слабкості, які притаманні абсолютно кожному із нас, тому у кліпі «Не спи» ми намагалися показати дві різні сторони цієї «медалі». А головною ідеєю стало те, що потрібно завжди дивитися глибше, відчувати серцем та не йти на поводу власних пристрастей. Адже саме тоді можна побачити всю суть того, що відбувається навколо», – стверджують учасники «Барахти».

І хоча офіційна прем’єра ролика відбулася сьогодні, 24 квітня 2017 року, за кілька днів до цього Barahta збирала друзів в одному зі столичних закладів задля закритого передпрем`єрного показу. Серед запрошених гостей, окрім прихильників творчості команди та знімальної групи, були помічені й інші артисти – хлопці з гурту «Веремій», фіналістки шостого сезону «Х-фактор» Наталія Папазоглу та Аліна Паш, співачка Христина Лугова та інші.

Додамо, що чимало пікантних сцен так і не увійшли до фінального варіанту відео, тому цілком можливо, що незабаром музиканти оприлюднять і другу, ще більш провокативну версію кліпу «Не спи».

Українська музика: Barahta – Не спи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *