Барахта – Моя
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Барахта – Моя (Сингл)

Романтично-музичну весняну терапію від гурту «Барахта» офіційно розпочато! Сьогодні, у Міжнародний жіночий день хлопці оприлюднили у всесвітній мережі свій новий студійний сингл під назвою «Моя», який став справжнім подарунком прекрасній частині людства. Робота над свіжим треком вже звично проходила на студії звукозапису Pm_sound під керівництвом звукорежисера Олександра Писарчука, який вже співпрацював з колективом раніше над такими знаними творами як «Давай вставай» та «Скажи мені».

«Моя» – це наше освідчення в коханні всім жінкам. Таку щиру, романтичну композицію ми вирішили приурочити саме до прекрасного свята жіночності. Ця пісня – наш подарунок, наша весняна терапія любов’ю після довгої зими. «Моя» вийшла дуже щирою, живою, не штучною і витриманою часом», – розповів нашому сайту лідер гурту «Барахта» Дмитро Мельник.

Цікаво, що перша версія пісні «Моя» була написана ще в далекому 2013 році, але музиканти вирішили тоді її трохи «притримати», допрацювавши та оприлюднивши у вірний, на їхню думку, час, який настав саме в 2016 році.

Наразі ж хлопці з «Барахти» готуються презентувати свій новий трек публіці наживо. Зокрема, 8 квітня відбудеться великий концерт гурту в Білій Церкві у клубі «Культ», а трохи згодом учасники формації вже запланували виступ у столиці України, про який ми вас обов’язково додатково проінформуємо. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Барахта

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *