Barahta – Хвиля
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Barahta – Хвиля (Сингл)

Обіцяна прем’єра від гурту «Барахта»: музиканти пропонують усім поціновувачам нової української музики разом з ними зануритися у лагідну «Хвилю» та надихнутися скорим настанням довгоочікуваного літнього драйву! Як зазначають самі учасники команди, сингл «Хвиля» має продемонструвати слухачам творчість гурту під дещо іншим кутом нахилу та стати для них самих символічним продовженням музичних експериментів у рамках обраного стилістичного вектору.

Тим не менш, не зважаючи на суцільний позитивний настрій свіжої пісні, у ній піде мова про речі достатньо серйозні та важливі. Зокрема особливу увагу музиканти «Барахти» приділили питанню відкритості людей до діалогу та пошуку взаємовигідного компромісу. Адже шлях один одному на зустріч, за словами хлопців, завжди був основою успішних взаємовідносин будь-якого суспільства та базовою засадою для щасливого співіснування. Ще більше інформації та коментарів про новинку шукайте в ексклюзивному інтерв’ю лідера гурту Дмитра Мельника для нашого сайту за наступним посиланням.

«Сингл «Хвиля» – про те, як нелегко йти один одному на зустріч, не руйнувати стосунки через емоції, не закриватися в собі, вчасно «вимикати» гордість, намагатися розмовляти, знаходити точки дотику. Адже, вчасно зроблений крок назустріч до взаєморозуміння може зберегти безліч сердець і нервів», – розповідає фронтмен гурту Дмитро Мельник.

Додамо, що нову композицію під назвою «Хвиля» музиканти планують включити до свого майбутнього EP-релізу, який будуть з всіх сил намагатися завершити до настання осені поточного року. Але все ж вони не відкидають навіть такий варіант розвитку подій, за якого восени матимуть на руках достатньо музичного матеріалу для більшого релізу і саме тоді слухачі отримають можливість ознайомитися з дебютною повноформатною платівкою «Барахти». У будь-якому випадку хлопці обіцяють чималу порцію новин, про які можна буде дізнаватися на офіційній сторінці у Facebook, та, звісно ж, на «Нотатках».

Українська музика: Barahta – Хвиля

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *