Barahta – Дурман
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Barahta – Дурман (EP)

Задурманити голову українських слухачів вирішили музиканти столичного поп-рок гурту Barahta, але, звісно, робитимуть це хлопці виключно у позитивному значенні даного словосполучення. Адже саме таку назву, «Дурман», носить новий п’ятитрековий міні-альбом команди, що став своєрідним підсумком музичної діяльності колективу за останній календарний рік. Саунд-продюсером свіжої платівки виступив Олександр Писарчук зі студії Pm_sound.

Тих, хто вже раніше був знайомий із творчістю Barahta, напевно, не здивує той факт, що назва «Дурман» у найпершу чергу використовується у значенні п’янкого відчуття закоханості та любовної ейфорії, які ніколи не забуваються. За словами музикантів, у плинності буденних справ, саме спогади, або безпосереднє відчуття такого стану, роблять людину по-справжньому живою, мотивують іти вперед та брати від життя максимум. Відтак, головним меседжем своєї нової міні-платівки автори вважають заклик насолоджуватися життям саме тут і зараз.

«У нашому житті є такі особливі дні, які залишаються у пам‘яті назавжди. І течія минулого нестримно повертає їх у спогадах, нагадує ті відчуття знову і знову… Нагадує мить, коли ти був «одурманений» від щастя», – коментують учасники «Барахти».

Вже у квітні музиканти планують вирушити у тур містами України зі своїм новим музичним матеріалом, але ще до цього моменту вони мають на меті влаштувати ще одну прем’єру. Мова йде про майбутній кліп на пісню «Вже нема», зйомки якого наразі вже завершено, а фіналізована картинка музичного відео має з’явитися у мережі за тиждень-другий. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Barahta – Дурман

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *