Барахта - Давай вставай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Барахта – Давай вставай (Кліп)

Молодий київський рок-гурт «Барахта» завершив роботу над своїм першим відеокліпом на пісню «Давай вставай», яка вже давно встигла полюбитись українському слухачу. Режисером нової відео роботи виступив відомий кліпмейкер, продюсер та режисер Дмитро Мухін, який співпрацює з багатьма відомими українськими виконавцями.

Вперше пісню «Давай вставай» музиканти «Барахти» публічно представили на сцені столичного Євромайдану, під час новітньої Революції Гідності. Відбулося це 5 грудня 2013 року, після чого майже одразу вищезгадана композиція отримала статус одного з гімнів Євромайдану.

Лідер гурту Дмитро Мельник написав цю пісню приблизно за півроку до історичних подій в Україні, і ті, хто чув її раніше, називають «Давай вставай» пророчою. «Для нас стало приємною несподіванкою те, що ця пісня настільки припала до душі багатьом українцям, принесла позитивний настрій і віру у світле майбутнє, яке ми творимо власноруч. Ми дуже раді, що народження «Давай» припало на час, коли у країні відбувалися такі глобальні зміни, творилася історія, – розповів співак. – Пісня писалася у час, коли треба було діяти, щось змінювати, не покладати рук та підійматися, щоб йти далі. Тому саме заклик не здаватися у будь-якому розумінні і є головним лейтмотивом пісні».

Наразі учасники «Барахти» активно працюють над своїм дебютним студійним альбомом, який обіцяє бути сповненим приємних сюрпризів та несподіванок. Долучайтесь до офіційних спільнот колективу ВКонтакті та Фейсбуці та слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Василь says:

    Рагульна копія 30 Second to Mars- Beautiful lie. Шо думають такі музиканти коли таке грають, я незнаю.

  2. Сергій says:

    Василь, я не в захваті ні від пісні ні від кліпу, та якщо ти порівнюєш “вставай” з beatuful lie то тобі ведмідь не тільки на вухо наступив а й щей туди відтарабанив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *