Bandurband - Розпрягайте... (Пісня)
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bandurband – Розпрягайте… (Пісня)

Друзі, гарні новини від харківських музик з гурту Bandurband – після деякого затишшя, учасники колективу представили слухачам свою нову композицію «Розпрягайте…». Як ви вже здогадались, це варіація на тему української народної пісні «Розпрягайте, хлопці, коней», виконана у фірмовому «бандурбендівському» стилі. Так би мовити, етно-драйв у дії.
«Отже! Наші Вельмишановні! Спеціально для вас нова наша композиція! Пісня як завжди трохи еклектична й істерична, але дуже патріотична!» – написали на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті музиканти Bandurband.
Одними з перших почути live-версію нового треку харків’ян мали змогу всі присутні на фестивалі Kamyanitsa, який проходив у столиці Білорусії 6-го вересня 2014 року. Заряд позитивних емоцій та неймовірна енергетика від гостей з України публіці були забезпечені на всі сто відсотків.
Щодо останніх новин з «бандурбендівського» табору, то зовсім нещодавно музиканти закінчили зйомки свого нового кліпу. Всю інформацію й деталі, та власне саме нове відео, очікуйте вже незабаром.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/174524769″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *