BAndurbaND - Лебеді материнства
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

BAndurbaND – Лебеді материнства (Кліп)

Учасники харківського етно-гурту BAndurbaND з радістю оголосили про завершення роботи над новим відео своєї відеографії – серйозним та соціальноспрямованим кліпом на пісню «Лебеді материнства». Як ви вже мабуть здогадалися, в основу цієї композиції покладено вірші відомого українського поета Василя Симоненка, у яких митець за допомогою символізму змальовує проблематику батьківських відносин.

У своєму новому кліпі музиканти BAndurbaND також торкнулися аспекту виховання особистості в середині людини, відобразивши на контрасті два різних шляхи – дві різні дитячі долі, які за бажанням дорослих можуть стати якщо не тотожними, то дуже схожими. Але для цього, звісно ж, необхідно неабияке сприяння з боку батьків, їхнє порозуміння та однакове бачення щасливого майбутнього дитини.

Зйомки відбувалися ще восени 2014 року поблизу одного з дачних поселень Харківщини, та тривали три з лишнім дні. Учасники гурту зазначали, що погода у той час стояла досить прохолодна, а на третій знімальний день навіть пішов дощ, що доволі сильно ускладнило творчий процес. Проте зрештою негаразди було подолано і наразі всі глядачі мають змогу ознайомитись із фінальними результатами цієї кропіткої роботи.

До речі, всі мешканці та гості Харкова, мали змогу потрапити на офіційний музичний захід, присвячений презентації нового відео «Лебеді материнства», який відбувся 5-го лютого у місцевому арт-клубі «Корова».

Теґи: Українська музика, український рок, BAndurbaND

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *