Bandurband – Думи мої
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Bandurband – Думи мої (Відео)

Спеціально до вчорашнього Українського національного свята музиканти харківського гурту Bandurband підготували свою свіжоспечену відеопрем’єру – новий анімаційний кліп на пісню «Думи мої», в основу якої, як ви вже напевно здогадалися, було покладено рядки всесвітньовідомого Кобзаря. Авторами ролику виступило подружжя Довгаль – Ганна та Андрій, які й придумали використати у ньому казкову техніку малювання піском по склу.

Сама ж пісня «Думи мої», за словами музикантів, з’явилася у їхньому репертуарі дуже давно та взагалі є однією з найперших композицій колективу. Її приблизний вік складає майже десять років. Варто додати, що використана у ній лірика Тараса Григоровича є дуже актуальною для сьогоднішньої України, адже її основна ідея базується на впевненості у тому, що краще майбутнє для народу неодмінно настане, а байдужість та поневіряння лише віддаляють ці часи.

Зазначимо, що в творчому активі Bandurband також є презентований 2014 року повноформатний студійний альбом, з яким ви можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням. Не забувайте слідкувати за новинами та анонсами від музикантів у соціальних мережах.

Теґи: Українська музика, Bandurband, Думи мої

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *