Bandurband - Дебютний альбом
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bandurband – Дебютний альбом

Ось і настала така важлива мить для музикантів гонорового харківського гурту Bandurband і всіх шанувальників їх творчості – світ побачив дебютний одноймений альбом колективу. Платівка музикантів стала першим офіційним релізом більш ніж за вісім років існування колективу, тож слухачі на неї, без сумніву, ой як зачекалися. І не дарма, адже Bandurband у результаті з лихвою виправдали всі очікування громадськості, представивши дійсно якісний, не обділений фірмовим бандурбендівським звучнням і приправлений влучним гумором, різнобічний альбом.
Десять композицій свіжої платівки і два бонусних трека – це своєрідна компіляція з кращих і найпопулярніших пісень з творчого доробку Bandurband, а також зовсім нові композиції, які раніше не були записані студійно. Учасникам гурту вдалося влучно поєднати у своїй творчості етнічно-українську мелодику, потужність рок-музики, класну варіативність настроїв і притаманний самим собі гумор.
Як розповів нашому сайту один із засновників Bandurband Павло Савельєв, перший варіант дебютного альбому був підготований вже досить довгий час назад, проте із офіційним релізом було вирішено зачекати. Справа в тому, що вокальні партії на готовому матеріалі виконав колишній вокаліст гурту Дрю Вакуленко, який у результаті залишив колектив з ряду обставин. До того ж у сім`ю Bandurband повернувся старий-новий вокаліст Юрко Чеботарьов, тож було вирішено переписати альбом у актуальному наразі складі, задля того, щоб слухач міг почути саме Bandurband сьогоднішніх, із неабияким набутим досвідом, реалізованими новими ідеями і поглядами на музику.
Якість запису лонгплею учасники гурту оцінюють майже на “відмінно”, за що висловлюють подяку харківській студії “М-арт” та особисто Сергію Кондратьєву, а щодо наповнення музичного кажуть, що всім музикантам є куди рости та у якому напрямку розвиватися. Тож наразі готові поставити самим собі оцінку “задовільно”. Звісно ж, найобєктивнішу оцінку презентованому матеріалу у змозі дати лише слухачі, тому і ви особисто можете долучитися до цього процесу, прослухавши записи, які представлені трохи нижче.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/20570893″ params=”color=504d4c&auto_play=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, Бандурбенд, альбом гурту Бандурбенд, Bandurband, офіційний альбом, новий диск Бандурбенд, фолк рок

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *