BandIT – Selfi
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

BandIT – Селфі (Сингл)

На самісінькому початку важкого робочого тижня задля підняття настрою, презентуємо вам веселу та позитивну композицію львівського гурту BandIT під назвою «Селфі». Учасники гурту, які раніше позиціонували себе здебільшого у якості cover-band-у, минулого року оголосили про розширення своїх творчих горизонтів та паралельний початок активної авторської діяльності. До речі, дебютний відеокліп BandIT також було присвячено новомодним течіям в Інтернеті – якщо в новій пісні хлопці закликають всіх чимдуж робити із ними селфі, то раніше вони агітували поставити їхнім сторінкам «лайк».

Цікаво, що авторство треку «Селфі» належить не кому іншому, як Андрію Кузьменку, відомому українському музиканту, шоумену та письменнику, лідеру популярного гурту «Скрябін». Згадану пісню Кузьма подарував учасникам гурту BandIT безпосередньо напередодні своєї трагічної загибелі.

«Ми досить довго розмірковували, як же ж вірно подати цей трек. Через це були вимушені зробити тривалу паузу, аж ось нарешті повністю закінчили роботу. Весела і тепла пісня, сказана словами Кузьми, неодмінно повинна жити! Як, з рештою і всі особливі моменти життя. Чи то на старих фотографіях, чи на сучасних селфі, адже найголовніше, щоб вони жили у наших серцях. Дякуємо Андрію за можливість!» – написали у соціальних мережах музиканти BandIT.

[fap_track id=”7079″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *