BÁLLI – Під Дощем
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

BÁLLI – Під Дощем (Лірик-відео)

Сьогодні, 27 листопада, у світ виходить дебютний сингл і лірик-відео «Під Дощем» нової української співачки BÁLLI. Широкій аудиторії вона вже знайома завдяки участі в шоу «Голос країни – 8» на каналі 1+1, де під своїм справжнім ім’ям Ліза Байрак виступала в команді Тіни Кароль.

Ліза Байрак народилася і виросла в Херсоні. У віці 11 років самостійно влаштувалася в вокальну студію, де займалася кілька років, а потім вступила в Херсонський музичний коледж на спеціальність «Джазовий вокал». Ту ж спеціальність Ліза вибрала і в Київській муніципальній академії музики ім. Глієра, де успішно закінчила бакалаврат, а на даний момент отримує ступінь магістра. У 2018-му вона стала учасницею телевізійного шоу «Голос Країни – 8», де запам’яталася мільйонам телеглядачів завдяки чуттєвого виконання композиції Symphony Зари Ларсон.

Автором композиції «Під Дощем» виступила сама BÁLLI, а музичне продюсування взяв на себе Олександр Огневець, учасник Dornabanda Івана Дорна і музикант знаменитого Dan Balan, раніше також працював з Гайтаною і Джамалою. Сингл виходить на лейблі Enjoy! Records, в ростері якого переможниця Євробачення Джамала, відомий український співак LAUD, співачка і YouTube-блогер ANAMUN та співачка і актриса Маша Краш. До цього компанія також займалася продюсуванням проектів The Maneken і ONUKA, а також видавала таких українських артистів, як Бумбокс, Pianoбой, Bahroma, Даша Суворова, Peter and the Wolves, Pur: Pur, Braii і Vivienne Mort.

BÁLLI: «Під дощем» – це пісня про дівчину, яка не може бути разом зі своїм коханим, тому що і її, і його долають страхи. З одного боку вона відчуває себе жахливо, а з іншого, отримує навіть якесь дивне задоволення від цих страждань, від цього безперспективного і руйнівного зв’язку. Думаю, багато дівчат переживали подібні ситуації, та й мою пісню теж можна назвати автобіографічною, або, як кажуть, «заснованою на реальних подіях».

Одночасно з релізом на цифрових майданчиках на офіційному YouTube-каналі артиста відбулася і прем’єра лірик-відео на дебютну композицію, а на середину грудня запланований вихід відеокліпу «під дощем».

Останні місяці BÁLLI разом з музичним продюсером Олександром Огневцем активно працює в студії. На першу половину 2021-го намічені виходи ще двох синглів і міні-альбому.

BÁLLI – Під Дощем

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *