Balaklava Blues – Fly
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Balaklava Blues – Fly (Альбом)

Новорічний сюрприз від канадсько-українскього електро-фолк-поп дуету Balaklava Blues – випуск дебютного альбом FLY. За словами музикантів – це музична історія Донбасу в усіх його проявах, знайомих і не дуже, прийнятних та огидних, прекрасних та страшних. Але, найголовніше – людяних. Кожна пісня – це історії людей, які пройшли крізь любов та смерть, щастя та зневіру, радість та втрату, крізь радянську пропаганду та патріотизм, крізь сюрреалізм, реалії та абсурдність війни. Це історія людей, які шалено люблять або бездумно зраджують свою землю.

«Ніколи не знаєш, які сюрпризи та несподіванки готує для нас доля. Але інколи ми забуваємо, що творцями свого життя є ми самі. От і не сподівалися ми самі від себе, що вирішимо показати світові наше перше вінілове дитятко не весною, як планували, а в найчарівнішу ніч у році – 31 грудня. Саме в той час, коли келихи вже налиті, коли вже згадано, що було гарного у відбуваючому році, коли запах свіженького олів’є, домашньої ковбаски, мандаринок та шампанського вже змішався в одному святковому ароматі, коли лишився час лише на загадування найпотаємнішого бажання – саме в ці хвилини у мережах з’являться 15 треків від Balaklava Blues у дебютному альбомі Fly», – кажуть музиканти.

Вони також розповіли, що назва платівки FLY є присвятою їхньому другу Леоніду Кантеру: «Так сталося, що ми вирішили присвятити альбом нашому другові Леонідові Кантеру, який зараз подорожує світами, але неодмінно завітає почути нашу музику. Бо він її дуже любив. Як і ми його любимо. І назва Fly, яка є також ім’ям останнього треку – саме для нього. Аби Леонідові легонько літалося і душа його та крильця не боліли. Дуже тішимося, що деякі пісні з цього альбому озвучать фільм про подорожі Леоніда «Людина з табуретом», який побачить світ у новому 2019 році».

До слова, новорічно-різдвяний подарунок від Balaklava Blues обіцяє бути подвійним, бо з друку має вийти не СD, а одразу подівйний вініл. Ну а діджітал-версію альбому зовсім скоро можна буде придбати онлайн.

Balaklava Blues – Fly

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *