Balaklava Blues – Fire
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Balaklava Blues – Fire (Відео)

Марко та Марічка Марчик (автори відомої фолк-опери Counting Sheep) у рамках свого спільного проекту Balaklava Blues, презентують ще одне музичне відео, присвячене подіям на Східній Україні.

Пісня FIRE – авторська версія старовинної української обрядової пісні «Стріла», в сюжеті якої стріла-блискавка «вбила» «доброго молодця», до тіла якого не може наблизитись жодний з його родичів. Але цей сюжет не є головним меседжем пісні. Метою цього відео є «наблизити» глядача до більш глибокого розуміння того, яким жорстоким насправді є обличчя сучасної війни на Донбасі.

Гіпно-колаж. Саме так називають автори жанр свого відео, яке вже традиційно для Balaklava Blues є міксом старих фільмо-хронік, військових архівів та радянської анімації. Ритмічне повторення відео-семплів з перших кадрів захоплює увагу глядача та занурюює в механічний світ виготовлення та використання зброї. Гіпнотична магія вогню має свою персональну лінію, виринаючи чи то з шахт, чи то з-під сталевих гарячих молотів, чи з «коктейлів Молотова», або із стволів артилерійських снарядів. Реальний чи «мультяшний» вогонь будує та руйнує. Команда «вогонь!» знищує. Які відчуття це все лишає всередині? Моторошно? – Так. Війна має нелюдське обличчя. І це є приводом ще раз подбати про Мир.

Постійним відео-редактором кліпу є київський відеографер Роман Любий – один зі співавторів відомої спілки кінематографістів «Вавілон13».

Balaklava Blues – Fire

Balaklava Blues у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *