Balaklava Blues – Boom Boom (Відео)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Balaklava Blues – Boom Boom (Відео)

Торонтійський партизанський поп-дует Balaklava Blues продовжує серію музичних відео, присвячених сучасним подіям на Донбасі. Пісня Boom Boom базується на народній весільній пісні з Луганщини про наречену, яка намагається сховатися від дощу в хаті своїх батьків. Дощ перетворюється на град і руйнує її молоде життя. Втім, у Balaklava Blues цей сюжет набув іншого значення – це пісня про артилерійські обстріли, які руйнують мирне життя людей, яким нема де сховатися від війни.

Відео-редактором відео є Роман Любий – один зі співавторів спілки кінематографістів «Вавілон13», що в березні цього року за свою діяльність на Сході України здобула Шевченківську премію. У ролику використані відео групи «Вавілон13», кадри з фільмів «Земля» Олександра Довженка, «Навесні» Михайла Кауфмана, «Добровольці Божої чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія, а також кадри з радянськіх мультфільмів.

Персонаж мультфільму Вінні Пух – ненажерливий ведмідь, що намагається вкрасти в бджіл мед, використовується як символ окупанта, що зазирає на чужі території.

Нагадаємо, що дебютний виступ гурту Balaklava Blues відбувся на Гала відкритті «Ігор Нескорених» у Торонто восени 2017 року за участю премьєр-міністра Канади Джастіна Трюдо та президента Петра Порошенка. Газета The New York Times назвала проекти Марка та Марічки Марчик «харизматичними, унікальними та амбіційними». Британська the Guardian визанала їхню співпрацю «прекрасною та пристрасною».

Готуючись до виступу до 2-х потужних міжнародних фестивалів цього літа – Luminato у Канаді та Latitude у Великій Британії, Balaklava Blues випустить ще 3 музичних відео упродовж весни, продовжуючи привертати увагу Заходу та Європи до подій на Сході України.

Українська музика: Balaklava Blues – Boom Boom

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. ДНД says:

    Ідея прикольна, але втілено не дуже. Схоже на якийсь артхаус

  2. Artishok says:

    Дуже приємна побудова треку з музичної точки зору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *