Bahroma - Внутри
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Bahroma – Внутри

Український поп-рок гурт Bahroma на чолі зі своїм фронтменом Романом Бахарєвим (синтез його прізвища й ім’я служить у якості назви колективу), символічно підвели підсумки своєї більш ніж п’ятирічної творчої діяльності, видавши дебютний повноформатний альбом. Платівка, що отримала назву «Внутри», стала імпровізованою компіляцією нових і популярних композицій музикантів, записаних на різних студіях Києва і Москви у різні часові проміжки. Загалом свіжа платівка сумістила в одному боксі чотирнадцять авторських композицій гурту Bahroma, дві з яких представлені на диску у якості бонус-треків. Основною мовою виконання було обрану російську, але платівка «Внутри» містить також приємний бонус для шанувальників україномовної музики у вигляді двох композицій «Вірш» і «На Семи Холмах». А точніше не двох, а однієї з половиною, адже у пісні «На Семи Холмах» використано як українську, так і російську лірику. Щодо композиції «Вірш», яка стала першим україномовним твором команди, то на неї було відзнято атмосферний відеокліп, про який ви можете прочитати і переглянути відео на нашому сайті за наступним посиланням.
Щодо стилістичної спрямованості дебютної платівки та й загальної більшості творчого гандикапу гурту Bahroma, то я би не називав її сухим визначенням «поп-рок», як це роблять безліч Інтернет ресурсів, на яких мені довелося побувати в процесі пошуку інформації. Музика формації нагадує своєрідний симбіоз того самого поп-року із елементами інді музики і бріт-поповими мотивами. При чому, складається враження, що той самий симбіоз зроблено вже точно не хаотично, а з майже математичною точністю, обираючи найбільш доцільні і одне-одного доповнюючі елементи. Така собі мінорно-стильна романтика.
Вокаліст гурту Роман Бахарєв розповідав, що основи гурту Bahroma були закладені у Донецьку, на навчання до якого з провінційного містечка Торез і приїхав майбутній фронтмен. У результаті Донецьк став проміжним пунктом на шляху молодого талановитого музиканта до столиці України. Як виявилось, ця спрямованість була точно не даремною, адже саме Київ відкрив Роману шлях на великі концертні майданчики України і Росії, дозволивши назбирати вражаючий список колективів, з якими Bahroma й колишні його проекти ділили одну й ту саму сцену. Серед них значаться такі гурти, як Good Charlotte, Океан Ельзи, Brainstorm, Бумбокс, Noize MC, Ляпіс Трубецкой та багато інших.
Отже, наразі гурт Bahroma може похвалитися п’ятьма професійними відеороботами на пісні «Ангел», «Не дави», «Ее имя», «Надолго» і «Вірш», великою кількістю виступів на іменитих концертних майданчиках, різноманітними конкурсними відзнаками і нагородами, декількома презентованими раніше синглами і демо-записами і от тепер повноформатним альбомом «Внутри». А ще величезною кількістю прихильників в Україні, Росії та інших країнах СНД, чисельність яких чи не щоденно зростає, а беручи до уваги думку визнаних експертів і музикантів, буде зростати і надалі.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/24971631″ params=”color=242221&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Bahroma, Бахрома, гурт Bahroma, альбом Bahroma – Внутри, Bahroma – Внутри, 2014, новий альбом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *