Bahroma - Вірш (Official Video)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Bahroma – Вірш

Пісня під назвою “Вірш” стала першою композицією для хлопців з гурту Bahroma, яку вони виконали українською мовою. Тож преспективні музиканти, яким вже зараз пророкують велике майбутнє і співмірну з “Океаном Ельзи” популярність, дуже ретельно підійшли до її запису і зйомок відеокліпу до неї. За словами фронтмена гурту Романа Бахарєва, сам текст композиції йому вдалося написати досить швидко – приблизно за два дні, проте студійний запис пісні тривав значно довше звичного. Роман прагнув досягти максимально влучної і правильної вимови кожного слова, адже за його словами, якщо музикант не вірить сам собі, то як йому можуть повірити слухачі?
Свій відеокліп учасники Bahroma знімали минулоріч (2012) на мальовничому зимовому Київському морі. Процес зйомок виявився дуже непростим для музикантів, адже в ті дні на вулиці панував лютий холод і крижаний вітер, а позначки термометрів подекуди опускалися до мінус тридцяти градусів по Цельсію. Всій знімальній групі на чолі з музикантами доводилося повсякчас грітись у автомобілях, бо на вулиці із технікою можна було знаходитись не більше п`ятнадцяти хвилин. Роман розповів, що його гумові чоботи після якогось часу перебування на морозі перетворилися по відчуттям майже у дерев`яні, що неабияк ускладнювало рух. Проте всі труднощі були успішно подолані, і хлопці отримали у результаті чудові кадри зимової природи Київщини, заради яких це все варто було витерпіти.
Щодо представлених у роботі образів, то учасники гурту не радять сприймати їх буквально. За їх словами, це всього лиш дві звичайні людини із своїм неповторним світосприйняттям, що знаходяться у своєму власному вимірі, але не можуть існувати одне без одного.
Загалом кліп на пісню “Вірш” став п`ятим відео у відеографії музикантів, які наразі активно працюють над виданням свого дебютного повноформатного альбому.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *