Bahroma – Тихо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Bahroma – Тихо (Кліп)

Маємо для вас ранкову прем’єру від музикантів столичного гурту Bahroma – ексклюзивно у соціальній мережі ВКонтакті учасники колективу презентували новий відеокліп на україномовну пісню «Тихо» з останнього студійного альбому «Плюс Минус Равно». До слова, ще до релізу платівки цей трек було оприлюднено у мережі в якості окремого синглу трохи менше року тому.

Режисером свіжого ролика «Тихо» виступив хореограф об’єднання Apachecrew Анатолій Сачівко, який, до речі, працював над минулим «танцювальним» кліпом Джамали «Заплуталась». Нове відео «Бахроми», відповідно, також вийшло танцювально-атмосферним, що змогла влучно втілити у кадрі танцівниця Ліза Рябініна. «Це дійсно величезний досвід для мене, дякую, Bahroma!» – написала у соціальних мережах дівчина. Зйомки кліпу «Тихо» проходили у столиці Німеччини – Берліні, оператором знімального процесу став Микита Кузьменко.

«Можна сказати, що «Тихо» – це пісня про самотність. У ній йдеться про те, що кожному з нас у житті зустрічаються люди, які з’являються у ньому не просто так. Часто вони супроводжують нас лише певний обмежений час, а потім, можливо, йдуть, виконавши свою місію. І дуже важливо вчасно розгледіти таку людину в натовпі», – зазначив фронтмен гурту Bahroma Роман Бахарєв.

На останок для всіх поціновувачів «Бахроми» нагадаємо, що за кілька днів ви матимете нагоду послухати Романа і ко наживо, адже 23 вересня, разом з хлопцями з «Бумбоксу», Bahroma виступить на Atlas Stage у рамках Гогольfest 2016.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *