Bahroma – Назавжди-Навсегда
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Bahroma – Назавжди-Навсегда (Сингл)

Українські музиканти продовжують знайомити меломанів зі своїми конкурсними піснями, із якими вони змагатимуться за право представити Україну на міжнародному конкурсі Євробачення. І от, наразі настав час для прем’єри україномовного треку від хлопців з гурту BAHROMA під назвою «Назавжди-Навсегда». Дана робота, за словами лідера команди Романа Бахарєва, без перебільшення є його особистою життєвою історією про теплі почуття без меж та кордонів.

Як розповів співак, у шестирічному віці його сім`я повернулася на батьківщину з Уралу, оселившись у маленькому шахтарському містечку Торез на Донеччині. Саме там Роман виріс, отримав освіту та поїхав за своєю мрією до столиці, де пізніше осів і продовжує жити аж до сьогодні. А от його батьки, із початком загальновідомих подій на сході України, були змушені емігрувати до іншої країни – до Німеччини. Саме про любов до близьких, яку не страшать тисячі кілометрів, кордони країн або ж часові пояси, йдеться у новинці «Назавжди-навсегда» від гурту BAHROMA.

«Півроку тому я дописав пісню з неймовірно глибоким посилом. Пісню, яку, як мені здається, я писав усе своє життя. Пісня, історія якої буде близька кожному. Я зрозумів, що її повинен почути не тільки кожен українець, а й люди поза межами нашої країни. Це історія любові без кордонів. Це моя особиста історія», – прокоментував реліз фронтмен BAHROMA.

Нагадаємо, що гурт BAHROMA виступить у першому півфіналі національного відбору вже 9 лютого, під номером 8.

Bahroma – Назавжди-Навсегда
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *