Bahroma - Мета (Сингл)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Bahroma – Мета (Сингл)

Учасники столичного поп-рок гурту Bahroma продовжують працювати над матеріалом своєї майбутньої студійної платівки, порціонно ознайомлюючи слухачів з її піснями. Так, сьогодні, 25 березня, на офіційних сторінках соцмереж формації було оприлюднено нову україномовну пісню під назвою «Мета», яка стала другим синглом з альбому, що готується. Нагадаємо, що трохи раніше було презентовано ще один свіжий трек «Пока – пора».

Варто зазначити, що пісня «Мета» – друга композиція, яку музиканти повністю заспівали українською мовою. У 2014 році у перелік композицій дебютного альбому хлопців увійшла пісня під назвою «Вірш», на яку до того ж було відзнято відеокліп, а також трек «На Семи Холмах», у якому використано як україномовну, так і російськомовну лірику. Додамо, що відео «Вірш» ви також можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням.

«Я пам’ятаю, як після концерту у Львові до мене підходили люди і говорили, що у нас добре виходить співати українською і що в новому альбомі Bahroma обов’язково повинні з’явитися пісні рідною мовою. На той момент я вже виношував ідею «Мети», але тоді у мене була тільки мелодія. Повернувшись з гастролей, я сів за написання тексту з твердою впевненістю, що це буде пісня українською. Так з рештою і вийшло. «Мета» – це пісня про кохання, адже любов – ключ, який рано чи пізно відкриває будь-яке серце», – розповів лідер гурту Роман Бахарєв.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/197596383″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *