Bahroma – Дом
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Bahroma – Дом (Альбом)

Всі дев’ять треків третього за ліком повноформатного альбому «Дом» від гурту Bahroma (не рахуємо п’ятитрековий «Ипи») було записано одразу на трьох різних студіях звукозапису – Lipkyzvukozapys, DYNAMIKA music та ISTOK. Переважна більшість свіжопрезентованого музичного матеріалу характеризується російськомовною лірикою, втім, знайшлося на платівці місце і для однієї україномовної пісні під назвою «Робот». Загалом музиканти зазначають, що всі представлені на диску композиції є абсолютно різними як за звучанням, та і за настроями, але це виявилося однією з особливих родзинок згаданого релізу.

Цікаво, що вокаліст Роман Бахарєв у своїх інтерв’ю часто розповідав про те, що осінь є для нього найбільш творчим періодом року і саме восени, найчастіше, його накриває хвиля музичного натхнення. Тому абсолютно не дивно, що «Дом» від «Бахроми» було зведено на теренах сучасної української музики саме у листопаді, а представлені у ньому пісні виявилися особистими історіями з життя Роми.

Походження назви диску, до речі, також можна достатньо легко пояснити: одна частина його пісенного матеріалу була написана під час минулорічного європейського турне гурту Bahroma, а для створення іншої музикантам довелося закритися в орендованому домі і багато працювати.

«Для нас дім – це місце, в якому можна бути собою і співати ті пісні, які б ніхто, можливо, і не заспівав за інших обставин. А ще, особисто для мене, дім – це місце сили, дещо особливе, старанно приховане від чужих очей. Там ніколи не потрібно брехати і вигадувати будь-що», – зазначає фронтмен гурту Bahroma.

Тепер, після релізу альбому чи не на всіх можливих онлайн-майданчиках світу, Bahroma вирушають в український концертний тур на його підтримку. Що стосується столичного виступу, то він відбудеться шостого грудня у клубі Atlas.

Українська музика: Bahroma – Дом

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *