BAH.ROMA - 199,9
Матеріали, Популярна музика, Релізи

BAH.ROMA – 199,9 (Сингл)

“199,9” – перший сингл з нового альбому BAH.ROMA (Роман Бахарєв), українського інді-артиста родом з Донбасу, який вже 9 років окуповано росією.

Пісня є присвятою “мертвому другу” – товаришу з країни-окупанта, який підтримує жахливу війну. Назва апелює до знайомого у часи війни терміну “вантаж 200” (“мертвий солдат”), що для Романа символізує людей, які назавжди поховали себе в його пам’яті. На обкладинці треку – чорний поліетиленовий пакет. Моторошні метафори у ліриці і у віжуалі, який супроводжує реліз.

BAH.ROMA - 199,9

Ця пісня відображає особисту трансформацію Романа, яка відбувалася роками війни і досягла піку у 2022. Він переосмислює власні зв’язки з росією – сімейні, творчі та соціальні – і демонструє їхнє розірвання. Він розплутує символічний вузол на шиї і пропонує відтяти голови орлу. У резонансному відео-зверненні, яке Роман виклав напередодні у Instagram він публічно говорить про своє прозріння стосовно людей по той бік кордону і небажання жодних компромісів.

“Усі зв‘язки з минулим втрачено, “друзі” поховані, і навіть не лишається спогадів – тільки ненависть”, – говорить Роман.

Після п’яти альбомів у форматі гурту пісня “199,9” – перша повноцінна робота BAH.ROMA як самодостатнього саундпродюсера. Також це його перший реліз за останні 1,5 року, після синглу “Ода страху” у 2021.

“Під час війни я встановив Ableton Live і почав працювати у новій для себе програмі. Саме цю пісню я зробив першою. Гітару і голос я записав у гарнітурний мікрофон від навушників, і все, що ви чуєте у треці, зібрано по маленьких шматочках з мого диктофону. Наступна пісня вийде вже у травні”.

BAH.ROMA – 199,9
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *