BAH.ROMA – 199,9
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

BAH.ROMA – 199,9 (Кліп)

Вийшов кліп на перший сингл “199,9” з майбутнього альбому BAH.ROMA (Роман Бахарєв), українського інді-артиста родом з Донбасу, який вже 9 років окуповано росією. Відео-рефлексію Романа на війну особливо оцінять прихильники фільмів арт-хаус.

Кліп охоплює і розкриває тему пісні ще ширше. Ось що розповідає режисер Олександр Євтушенко про його сюжет і вкладений смисл:

“Історія у кліпі звичайно ж є метафоричною. І ці метафори символізують сьогодення України. Наша культура, мова та право вибору знаходилися під постійними репресіями, у полоні. З початком війни країна-агресор викрала тисячі наших людей та дітей і вивезла їх на свою територію. Людей катували та знущалися над ними всіма можливими способами. Але це стало максимально потужним поштовхом для відродження нашої культури і мови.

Герой кліпу тікає з полону, вбиваючи свого ворога (ката), разом з тим вбиваючи в собі думки про можливість домовитися і співіснувати в мирі. Шлях до усвідомлення себе та своєї ідентичності проходить крізь ліс. У ньому герой перед своїм полоном встиг сховати всі найважливіші для себе речі, щоб не видати і не віддати їх ворогу.

BAH.ROMA – 199,9

Лінія втечі є лише поверхневою візуальною історією, але це не означає, що вона не є реальною сьогодні… Кожна людина на тимчасово окупованих територіях може бути піддана тортурам, і витримати це заради своїх переконань та країни є неймовірним геройством.”

Ідея зняти кліп виникла спонтанно. Лук головного героя зібрали за день до зйомок в секонд-хенді за півгодини до закриття. Знімали рано вранці у Києві, у Голосіївському парку.

“Мені завжди подобалися люди, яких дуже легко підняти і змотивувати. Саша саме з таких, – розповідає Роман. – Хоча режисура і вимагає дуже ретельного пропрацювання всіх нюансів, тут у нас не було часу і ми зібрали команду, реквізит і все необхідне для реалізації за два дні.”

Після 5 платівок у форматі гурту, композиція “199,9” стала першою повноцінною роботою BAH.ROMA у ролі самодостатнього саунд-продюсера. Також це його перший реліз за останні півтора роки.

BAH.ROMA – 199,9 (Кліп)
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *