Сергій Бабкін – Єви і Адами (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін – Єви і Адами (Кліп)

У свіжому кліпі Сергія Бабкіна до пісні «Єви і Адами» мистецтво оживає, а сам артист, разом зі своєю дружиною Сніжаною, стали героями картин, за допомогою яких подорожували у часі і просторі. Режисером відео виступила Леся Подолянко, яку подружжя Бабкіних чудово знає завдяки проекту «Танці з зірками», де Леся виступає у ролі режисера-постановника.

«Ми намагалися створити світ і занурити глядача в теплу атмосферу, яка зігрівала б кожного в ці осінні дні», – каже режисерка.

За словами Сергія Бабкіна, всі люди, наче Адам і Єва, є насправді голими, всі є однаковими, а найголовніша відмінність знаходиться всередині. Окрім того, виконавиць поетично порівняв людей із фарбами, які при змішуванні народжують небачені досі відтінки неймовірних нових світів.

«Дуже довгоочікуваний! Неймовірно барвистий! Ми всі застрибуємо у це життя, потім вистрибуємо з нього і починаємо нове. І так до нескінченності. Під час цих стрибків ми зустрічаємося зі своїми близькими і рідними, з життя в життя, з життя в життя…» – коментує у соціальних мережах Сніжана Бабкіна.

Зйомка ролика тривала цілу добу з нетривалими перервами на оновлення гриму героїв. Цікаво, що над декораціями кліпу «Єви і Адами» працювали троє художників, які розфарбували понад сорок квадратних метрів реквізиту. Взяв участь у цьому творчому процесі і сам Сергій, адже, як з’ясувалося, від обожнює не тільки співати, але і малювати, створювати щось власними руками.

«Я був вражений саме тим, що ми будемо перебувати у намальованих декораціях – це справило на мене вау-ефект. У нас все було намальовано: стільці, столи, вікна, пейзажі за вікном, люстри, весь реквізит, навіть ми і наш одяг!» – поділився враженнями Сергій.

Сергій Бабкін – Єви і Адами
Сергій Бабкін y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олексій says:

    Починав дивитися зі скептичною думкою типу – ну здивуйте ..) до кінця кліпу вирішив відправити дружині і поліз на Епл мьюзік за нею) .. спасибі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *