Сергій Бабкін – Крізь Твої Очі
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Сергій Бабкін – Крізь Твої Очі (Сингл)

Знаний вітчизняний виконавець Сергій Бабкін оприлюднив свіжу україномовну композицію «Крізь твої очі», з якою він вийде на сцену українського відбору до «Євробачення 2018». За словами автора, «Крізь твої очі» є дуже глибокою роботою та розповідає про сакральну любов до сім’ї, батьків і країни, про ці надзвичайно сильні та непохитні почуття.

«За моїми відчуттями, ця композиція асоціюється з цифрою 3. Адже у багатьох чоловіків та особисто у мене в житті присутні три найголовніші жінки – це мати, дружина і дочка. Я щиро дякую кожній з них за власне життя і за всю ту любов, яку вони принесли і ще принесуть у світ. У той день, коли народилися слова даної композиції, я гуляв вуличками Львову. Це була неймовірна пора, надзвичайно сонячна, і слова пісні самі собою виникали в голові, складалися у приспів. Потім я придбав на розі яскраві окуляри, навіть не думаючи про символізм вислову «крізь твої очі». І все це склалося в єдиний клубочок подій, а пізніше втілилося у задум із клубочком на малюнку-обкладинці. Дуже хотілося б, щоб він не мав ні початку, ні кінця, щоб він був таким собі згустком теплої матерії, згустком усього живого!» – розповів Сергій Бабкін.

Зауважимо, що ця композиція достатньо відрізняється від усього того, що виконавець робив раніше, не в останню чергу через експериментальне аранжування, яке для треку «Крізь твої очі» створив Євген Філатов (The Maneken) за допомоги Антона Малишева. Рояль та гармонія – Юхим Чупахін.

За словами музиканта, він принципово не став переводити пісню «Крізь твої очі» на англійську мову, знаючи, що при цьому вона точно втратить частинку своєї мелодійності, шарму, характеру і загального змісту. Сергій хоче, щоб вона прозвучала у відборі на Євробачення саме на тій мові, на якій була народжена – на мові країни, в якій народився і живе він сам.

Українська музика: Сергій Бабкін – Крізь Твої Очі

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *