Сергій Бабкін & Олена Кравець – Спалах
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін & Олена Кравець – Спалах (Відео)

Сергій Бабкін та Олена Кравець оприлюднили у мережі свою спільну роботу під назвою «Спалах», що стала для них справжнім творчим експериментом. Окрім самого треку, артисти також презентували до нього супутнє відео, у якому можна побачити студійний процес роботи над новинкою.

Основну частину нової пісні написав Сергій Бабкін, який, вирішивши привнести у композицію трохи жіночої енергії, запросив до співпраці Олену Кравець. У свою чергу Олена написала власну частинку тексту і виконала її у вигляді речитативу.

«Під час нашої з Оленою розмови з’ясувалося, що вона вже давно слухає мої пісні, а також пісні гурту 5’nizza. І я запросив її до співпраці. Вона спочатку думала, що я напишу для неї текст, який їй просто треба буде прочитати, але я одразу ж зазначив, що для мене дуже важливо, щоб вона його написала власноруч», – каже про «Спалах» Сергій Бабкін.

Він також зазначив, що «Спалах» – це його особиста історія кохання, його особисте розуміння того, як зароджується це почуття. «Це спалах, яка відбувається один раз в житті. Олена привнесла жіночий погляд в мою чоловічу історію. І підтримала мій. У всій її прозі є певна згоду, власне розуміння того, про що я говорю. Я дуже хочу поділиться цим творчим експериментом із слухачами!» – додав Сергій.

Режисер, оператор постановник: Олександр Добрев. Аранжування, зведення, мастеринг: Віталій Телезин (211 Recoding Studio).

Сергій Бабкін & Олена Кравець – Спалах
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *