Баbай – Вій
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Баbай – Вій (Сингл)

Ранкова новинка для шанувальників важчого сегменту української музики – свіжий сингл альтернативної формації «БаbаЙ» під назвою «Вій». Записували нову містичну новинку на хмельницькій студії ST Production за сприяння друга колективу Віктора Ставінського.

Слова пісні «Вій» написала молода поетеса Ольга Вітер, адже, як розповіли музиканти, вони прагнули максимально художньо описати сюжетну лінію такої композиції, тож ніхто з учасників гурту так і не наважився сісти за написання тексту. На відміну, до речі, від музики, яку «БаbаЙ» написали колективно.

«На мою думку, Вій – найяскравіший представник української демонології. Попередні наші треки були достатньо веселі або ж просто двіжові та швидкі, а в цій пісні ми вирішили поставити акцент на переповідку слухачеві моторошної історії з особливою атмосферою», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту «БаbаЙ» Стас Романюк. Задля цієї мети у новій пісні було вирішено використати дитячий хор.

Окрім того, учасники гурту розповіли, що наразі вони планують продовжити працювати над новим матеріалом, який з часом трансформується в дебютний міні-альбом колективу. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *