Баbай – Відьма
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Баbай – Відьма (Сингл)

Після цілого року творчої відпустки, учасники альтернативного гурту «БаbаЙ» повернулися з новим авторським синглом! Свіжий трек хмельницьких музикантів отримав назву «Відьма» та описує оманливість краси за допомогою образу персонажа, який припав до душі автору тексту та вокалісту команди Станіславу Романюку. Запис: ST Production STudio.

«Ця історія розпочинається з моменту, коли стара немічна відьма, проживши ціле сторіччя вкотре повертає свою вроду і красу за рахунок чужого життя. Слова були написані мною, а музика створена гуртом вцілому. Зважаючи на те, що свого часу ми планували включити цей трек до нашого альбому, ми доволі швидко доробили та записали його. Склалося так, що вся робота над платівкою була призупинена, адже окрім «Відьми», на нашу думку, більшість наявних пісень вже не були чимось особливим. Саме тому ми вирішили подарувати цій композиції окреме життя», – розповів «Нотаткам» фронтмен «БаbаЙ».

Але на цьому новини від гурту не закінчуються: вже 5 лютого хлопці анонсують початок робіт над відеокліпом до нової композиції, після релізу якого вони знову планують витримати деяку паузу задля пошуку нових цікавих ідей.

Баbай – Відьма

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Володимир Муравський says:

    Класно! Реально круто! Продовжуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *