Баbай – Відьма
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Баbай – Відьма (Кліп)

Продовжуємо сьогоднішній спонтанний марафон музичних новинок з міста Хмельницький. Нагадаємо, що за допомогою пісні «Відьма» учасники альтернативної команди «Баbай» декілька місяців тому оголосили про тимчасовий вихід із творчої відпустки, тому ця знакова для хлопців пісня просто не мала права лишитися звичайним синглом. Саме тому, у лютому поточного року, музиканти взялися за зйомку другого кліпу своєї відеографії і наразі вже готові представити вашій увазі результати цієї роботи.

«Наш новий кліп «Відьма» візуалізує використану у пісні історію про стару відьму, що повертає свою молодість чаклунством. Так трапилося, що цей кліп знімав я особисто, за допомоги оператора, мого друга і колеги Андрія Шаповалова. Тому, можливо, у ролику дещо важко побачити сюжетну розв’язку, та й взагалі він не надто схожий на класичний ТВ-кліп. Знімальний процес проходив на репетиційній базі нашого друга Петра Новікова, де знімався і наш перший кліп», – коментує для нашого сайту новинку Станіслав Романюк з гурту «Баbай».

Як ми вже розповідали, вихід гурту з творчої відпустки наразі є лише тимчасовим явищем, тому найближчим часом команда планує відіграти декілька концертів під час літнього фестивального сезону і знову зачаїтися в очікуванні нових ідей.

Українська музика: Баbай – Відьма

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *