AUDITORIA – Все пройде
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Все пройде (Сингл)

Сьогодні, 30 жовтня 2020 року, музиканти гурту AUDITORIA презентують нову студійну пісню «Все пройде», яка увійде до їхнього майбутнього альбому.

«Після довгої паузи гурт AUDITORIA надзвичайно щасливий представити довгоочікувану новинку! «Все пройде» – це калейдоскоп думок і почуттів, яким ми хочемо з вами поділитися. Рано чи пізно кожен з нас починає замислюватися над своїм існуванням у цій непростій і в той же час захоплюючій головоломці, що зветься життям. Хто ми є? Яке наше покликання? Чи правильний шлях ми обрали? Відповіді на ці питання можна шукати протягом усього життя. Ми живемо в світі, що безперервно народжується та помирає. В світі, де мир іде пліч-о-пліч із війною, а любов із ненавистю. В світі, де важко зрозуміти – чи ту сторону ти обрав. Усі ми є послідовностями незримої схеми. Одне не підлягає сумнівам – все тут має свій початок і свій кінець. Все пройде. Наш меседж – любити, дорожити, цінувати, ЖИТИ. Адже одного дня Все пройде», – коментують учасники гурту AUDITORIA.

Нагадаємо, що гурт AUDITORIA – україномовний рок-бенд з міста Київ, представник альтернативної сцени, в якому поєднано шалений драйв, дикий кач та глибока лірика. Команда не перший рік доводить собі та іншим, що ніякі політичні, культурні, або соціальні розбіжності в країні не можуть стати на заваді людям, котрі рухаються та мріють в одному напрямку, навіть коли одні зі Сходу, а інші із Заходу. А мріють хлопці про одне – створювати музику та своїм прикладом показувати, що немає нічого неможливого. Зауважимо, що музиканти родом з Рівненської і Донецької областей.

AUDITORIA – Все пройде
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *