AUDITORIA – Все пройде
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

AUDITORIA – Все пройде (Кліп)

В останній день весни гурт AUDITORIA презентував новий кліп до пісні «Все пройде». Режисер монтажу, оператор – Владислав Варенич; оператор дрону – Василь Лисиця.

За словами музикантів, «Все пройде» – це історія чотирьох маленьких людей, з різних міст і сіл, які загубилися у величезному світі… Світі воєн, пандемій, ненависті, дезінформації, брехні, пропаганди, жадібності, брудної політики, що тільки розділяє і «властвує», і безперервного бігу по колу. Це історія людей, які загубилися, але все таки зуміли прийняти один одного, знайти те що може об’єднувати. Мова про музику.

«Ця робота є особливою та особистою. В такий нелегкий для всіх нас час, хочеться задуматись над тим “хто я”? Яке моє покликання на цій землі? Щоб знайти відповіді на ці питання, ми повернулися додому, в місця де вперше побачили цей далеко не ідеальний світ. Повернулися щоб відновити в пам’яті відчуття безмежної дитячої радості, безтурботності, віри в щось світле і хороше, адже все стрімко змінюється, час летить, все проходить! І нічого не можна повернути назад!» – кажуть хлопці з гурту AUDITORIA.

Кліп «Все пройде» було знято в дуже знакових для кожного з учасників команди місцях, а меседж, закладений в рядках пісні, кожен може віднайти особисто для себе.

Запис, зведення, мастеринг – Дмитро Афанасьєв (SINOPTIK).

AUDITORIA – Все пройде
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *